parafia Świętej Katarzyny Goleniów

Witam. Organizuję wraz z ks. Tomaszem, młodzieżowy wyjazd na ferie zimowe do Zakopanego, wyłącznie dla młodzieży gimnazjalnej oraz młodzieży ze szkól średnich,
w terminie: od 25 do 31 stycznia 2015r. (drugi tydzień ferii) .Wyjazd ma charakter integracyjno - wypoczynkowy, obejmuje przede wszystkim jazdę na nartach i wypoczynek. Koszt wyjazdu (noclegi, wyżywienie i pociąg): 400 zł. Zgłoszenia i wpłaty do 6 stycznia. Ilość miejsc jest ograniczona stąd liczy się  pierwszeństwo zapisów.  Pozdrawiam i serdecznie zapraszam :) ks. Waldemar Pozlewicz TChr.


Relacja z pierwszej pieszej pielgrzymki z Goleniowa do sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie.

W sobotę, 11 października o godzinie 3.30 wyruszyliśmy z Goleniowa w pierwszej pieszej pielgrzymce do sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie. Trasa wiodła przez Rurzycę, Załom, Szczecin, Dąbie, w sumie 35 km przez niecałe 8 godzin. Po dotarciu do Sanktuarium uczestniczyliśmy w Eucharystii, modlitwie litanijnej i obiedzie. Choć grupa nie była liczna, bo 6 osób, jednak pełna ducha. Dziękujemy Współbraciom z naszego Sanktuarium za przywitanie i gościnę.

ks.Tomasz Pietrzak SChr.

Zdjęcia z pielgrzymki w dziale: Kronika Parafialna