parafia Świętej Katarzyny Goleniów

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
23 LIPCA 2017 r.

 1.  Przeżywamy czas wakacji.  Witamy serdecznie wszystkich gości przebywających i odpoczywających w Goleniowie. Zachęcamy do modlitwy w naszej świątyni.
 2. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy Świętej poświęcimy   pojazdy. Prosimy o przejeżdżanie pojazdami drogą przy wejściu do zakrystii po zakończeniu Mszy Świętej.  Ofiary składane z tej okazji, są przeznaczane na środki transportu dla misjonarzy.
 3. Przypominamy, że nie będzie dziś wystawienia Najświętszego Sakramentu o g. 17.30.
 4. W poniedziałek, obchodzimy w liturgii wspomnienie św. Kingi.
 5. We wtorek, święto św. Jakuba.
 6. W środę, wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP
 7. W najbliższy czwartek, o g. 16.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 8.  W sobotę, obchodzimy wspomnienie św. Marty. 
 9. Przypominamy, że przez miesiące wakacyjne: w niedzielę odprawiana jest dodatkowo Msza Święta o g. 20.00. Nie ma natomiast Mszy Świętej o g. 13.15 ( oprócz Mszy Świętych chrzcielnych). 
 10. Zachęcamy do udziału w Pielgrzymce Warszawskiej, która wyruszy 6 sierpnia. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Piotrem Wróblewskim.
 11. Do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.
 12. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia, składamy najserdeczniejsze życzenia, a wszystkim parafianom, gościom i przebywającym na wakacjach, życzymy bezpiecznego i radosnego wypoczynku.