parafia Świętej Katarzyny Goleniów

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
VI NIEDZIELA WIELKANOCY
21 MAJA 2017 r.

  1. Dziś o godzinie 15.00 w Marszewie odprawimy odpustową mszę św. Serdecznie zapraszamy. Na godzinę 17.30 zapraszamy na nabożeństwo majowe
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Rity z Cascii, zakonnicy. Na mszy św. wieczornej poświęcenie róż. 
  3. W środę wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.
  4. W piątek wspomnienie św. Filipa Nereusza. Rozpoczniemy także nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Św.
  5. W sobotę o godzinie 9.00 spowiedź dzieci pierwszokomunijnych. Bardzo prosimy aby dzieci przyszły w odświętnych strojach. Rodzice przystępować mogą do spowiedzi codziennie pół godziny przed mszą św. W czwartek okazja do spowiedzi od godziny 16.30. W sobotę nie będzie nabożeństwa majowego ze względu na mszę św. ślubną. 
  6. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii, to także uroczystość pierwszokomunijna. Dzieci przystąpią po raz pierwszy do Stołu Pańskiego na mszach św. o godzinie 10.30 i 12.30. Wszystkich nie związanych z uroczystością pierwszokomunijną prosimy o wybór innych mszy św. Nie będzie mszy św. o godzinie 13.15. 
  7. Od dziś do środy przypadają tzw. dni krzyżowe - Dni Modlitw o urodzaje i za kraje głodujące.
  8. Wyjazd na święcenia do Poznania we wtorek 23 maja o godzinie 5.30 spod Bramy Wolińskiej. Prosimy o uregulowanie wpłat. 
  9. Dnia 3 czerwca organizowany jest wyjazd młodzieży na Lednicę. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii. Koszt 75 zł. 
  10. Zachęcamy do nabycia prasy, Niedzieli i Gościa Niedzielnego.